In ieder glas past een pilsje. Joost mag het drinken. Lekker bier wordt veel getapt. Leven als God in 't cafe. Men drinkt het biertje nooit ver van de tap. Men kan nooit weten hoe een koe een pilsje opent. Men moet drinken uit de glazen die men heeft. Men moet geen dode biertjes uit de tap halen. Met een krat bier in huis vallen. Met z'n neus in de schuimkraag vallen. Morgenstond heeft een kater in de mond. Naast de tap pissen. Nu heb je de pinten aan het dansen. Oost west, bier lest. Over het glas getild worden. Roet in het bier gooien. Vechten tegen de bierkraan. Voor het tapje gehouden worden. Waar gedronken wordt, vallen druppels. Weten waar Abraham z'n bier haalt. Wie bier zaait, zal whisky oogsten. Wie een kuil graaft voor een ander, krijgt dorst. Wie goed doet, bier ontmoet. Wie het bier niet kent, drinkt het niet. Wie het laatst drinkt, lacht het best. Zoals het tapje thuis tapt, tapt het nergens.
FIJNE CARNAVAL
 
 
 Welkom
Welkom op de website van NOGGUS
NOGGUS is een gezellige bend(e) uit het Brabantse land.
De band bestaat inmiddels al weer een aantal jaren.
Alle leden zijn muzikanten met flink wat ervaring. Ze hebben allemaal gespeeld in allerlei bonte carnavalskapellen maar wilden één voor één iets nieuws proberen!
Na een avond broeien, babbelen en bakkeleien was het resultaat daar: "NOGGUS!"
Wij hopen dat iedereen plezier heeft met het bekijken van deze site en als je vragen hebt of je wilt ons boeken, klik dan op "contact".

http://www.facebook.com/pages/Feestkapel-NoGGuS-Breda/195042593920200